השאירו פרטים למידע נוסף

8 יתרונות לגיבוי בענן עם ibackup

פשטות – האופן שבו ניתן לגבות את כל הקבצים שאתם רק רוצים הוא מאד פשוט וכל אחד יכול לעשות זאת ללא ידע קודם. בין אם אתם חברה או לקוחות פרטיים השימוש ב- ibackup יהיה לכם קל ונוח לכל מטרה שרק תרצו.

אפקטיביות – מטרתו של הגיבוי בענן היא להגן על כל הקבצים, המסמכים והתיקיות החשובים ביותר עבורכם כך שבמידת הצורך יהיה ניתן לבצע שחזור של כל המידע או של קובץ בודד שחלילה נמחק או שבוצעו בו שינויים.

בזמן שלכם – תוכנת הגיבוי שלנו נותנת לכם את האפשרות לבצע גיבויים על בסיס יומי, שבועי או חודשי ובהתאם לפרק הזמן שאותו הגדרתם לביצוע הגיבוי מה שיקל עליכם לבצע את הגיבוי כי התוכנה תבצע אותו באופן אוטומטי.

8 יתרונות לגיבוי בענן

 

עדכון שוטף של התוכנה – אנחנו ב- ibackup מקפידים לבצע עדכון לתוכנה פעם בכמה זמן על מנת שתוכלו ליהנות ולהשתמש בה בצורה הטובה ביותר.

שירות לקוחות – הקמנו בשבילכם ערך שירות לקוחות ומענה טלפוני מהטובים שקיימים היום במיוחד בשביל לתת לכם את המענה שאת צריכים ובזמן שאתם צריכים. במידה ואתם מתקשים להתקין את התוכנה או לתפעל אותה אל תהססו להתקשר אלינו ונשמח לעזור לכם.

גיבוי גם במחשב הביתי – במידה ויש לכם קבצים שחשוב לכם לשמור עליהם מכל משמר חשוב לבצע מספר גיבויים על מנת שלא לאבד אותם. עם ibackup תוכלו לעשות זאת בצורה הקלה ביותר ולבצע גיבוי לא רק במחשבי החברה שלכם אלא גם במחשב הביתי שלכם.

גיבוי ענן לעסקים את הגיבוי עצמו ניתן לבצע דרכנו ובכך להמנע מהשימוש הנפוץ והוא גיבוי של הקבצים בשרתי החברה. איתנו זה יתבצע בקלות, יעילות, מהירות ובצורה הטובה ביותר עבור העסק שלכם.

גיבוי און ליין – אחד היתרונות הבולטים שלנו הוא שכל פעולת הגיבוי מתבצעת על ידכם (עם הכוונה שלנו כמובן) ומכל מקום בו אתם נמצאים. אין צורך להגיע אלינו במיוחד, תקבלו הדרכה טלפונית ואת כל השאר כבר תעשו בזמנכם הפנוי וללא תלות בנו, מה שהופך את כל ההתעסקות להרבה יותר יעילה.

חזור למאמרים

חייגו כאן