השאירו פרטים למידע נוסף

5 דברים שלא ידעתם על גיבוי בענן

הרבה מאוד דברים חשובים טמונים להם בתוך המחשב. ומשום כך, חשוב מאוד, אפשר לומר אפילו חיוני לבצע גיבוי. אולם כבר חלפו הימים שהאופציה הטובה שהייתה גם היחידה הייתה לבצע גיבוי מקומי. גיבוי בענן – זה מה שהולך היום ולא בכדי. יש הרבה מאוד יתרונות שניתן להצביע עליהם בעניין זה.
לאחרונה פורסם סיפורה של חברה שבונה חדרי קירור ואשר התברר מאוחר מדי שלא ביצעה גיבויים כנדרש. החברה, אגב, התמחתה בייצור והתקנת מגוון חדרי קירור – לתעשייה, לחקלאות, לייצרני בשר, חדרי קירור למשווקי חלב וגבינות. כתוצאה מכך, נדרשו לבצע עבודה כפולה של תכנון וכדאי להזכיר כי בניית חדרי קירור זה לא עניין של מה בכך. אך כמובן גיבוי בענן לעסקים זה דבר חיוני לא רק בעסקים כאלה אלא גם במגוון רחב של עסקים, קטנים, בינוניים וגדולים.

גיבוי בענן לביטחון העסק שלך

גיבוי אוטומטי יום יומי

אחד הדברים החשובים שכדאי לדעת אודות ענן גיבוי זה שאפשר להגדיר את מועד הגיבוי. מומחי גיבוי של Ibackup מספרים כי אפשר להגדיר את מועד הגיבוי גם לפעילות יומית או פעמים ביום. בצורה כזאת, לא נוצרים מצבים שבהם אם יש בעיה הולך לאיבוד מידע רב שלא ניתן לשחזר. בצורה כזאת לא קורה מצב שבו שוכחים לבצע גיבוי ודווקא כאשר ישנה בעיה מגלים עד כמה המצב חמור.

להגדיר את הכל בקלות

מי שלא מכיר היטב את הפתרונות של גיבוי בענן עשוי לחשוב כי מדובר בעניין מסובך. למעשה, האמת היא הפוכה. אפילו אם מה שאתם צריכים זה לגבות המון חומר ואפילו אם אתם שואלים איך לגבות את כל המחשב, בענן זה נעשה פשוט וקל. ניתן להגדיר את אופן הגיבוי, כאשר התהליך למעשה נעשה לפי מה שהוגדר מראש. כשמגיעה השעה שהוגדרה לשם כך, נעשה גיבוי אוטומטי מרחוק באמצעות האינטרנט. רק צריך להשאיר את המחשב דלוק והגיבוי נעשה אוטומטית.

מגבים גם כמה מחשבים

נציג שעימו שוחחנו, טכנאי הבקיא בתחום זה ומטפל בהתקנות ותמיכה מטעם החברה לגיבוי בישראל הסביר שגם אם יש כמה וכמה מחשבים, אין כל בעיה. אפשר להגדיר את הגיבוי כך שכל המחשבים יגובו באופן מלא ואמין. אין שום בעיה לדאוג לכך כי כל המחשבים, גם נייחים וגם ניידים יגובו.

מה זה גיבוי בענן

גיבוי פשוט כמו חיפוש GOOGLE

ללקוח ממוצע לא משנה מהי בדיוק טכנולוגית הגיבוי והאם בשלב כלשהו בדרך יש צורך או אין צורך בביצוע קירור מים. כל מה שהוא רוצה זה ראש שקט. כל מה שהוא רוצה זה שהדברים יהיו פשוטים ממש כמו חיפוש גוגל. וזה עובד.

גיבוי בשרתים נבחרים

עוד חשוב לדעת כי חברות גיבוי נבחרות מספקות גיבוי על בסיס שרתים נבחרים. הטוב ביותר זה להתקשר עם חברת גיבוי בענן שפועלת על בסיס כמה חוות שרתים שונות, בסטנדרטים גבוהים.

חזור למאמרים

חייגו כאן