השאירו פרטים למידע נוסף

מה זה שרת וירטואלי

עד לפני שנים ספורות כדי לנהל משרד היה צורך להחזיק ולתפעל באופן שוטף רשת מחשבים, לצד אנשי מקצוע האמונים על אבטחתה ותיקונה. מעבר לעלויות הניכרות הכרוכות בכך, בעל העסק היה נתון בחשש מתמיד לאובדן המידע הממוחשב שברשותו עקב תקלה, בחומרה או בתוכנה.

ניהול משרד היה מרוץ נגד הזמן לגיבוי מתמיד של המידע בדיסקטים, תקליטורים, דיסק און קי, מחשבים נוספים או התקנים אחרים, מה שגבה זמן וכסף בלתי מבוטלים ועלה למשרד בהפסד כלכלי כזה או אחר. אולם ימים אלו חלפו ובימים שלאחר מהפכת האינטרנט, המידע העסקי שלכם בידיים בטוחות.

כל שנותר לכם לעשות הוא לפנות לחברה המציעה לעסקים גיבוי בענן באמצעות שרת וירטואלי – ואתם יכולים להתמסר לניהול העסק שלכם ולהשאיר את העניינים הטכניים לאנשי מקצוע המתמחים בכך.

כל מידע המאוחסן על שרת בענן מגובה באופן יומיומי אוטומטי ומוצפן על ידי אמצעי האבטחה המחמירים ביותר בתחום, באופן המבטיח הן את שמירת הנתונים שלכם והן את סודיותם. באמצעות שימוש בשרת וירטואלי, תחסכו לעצמכם זמן עבודה יקר שהייתם מבזבזים על גיבויים מסורבלים יותר ומקצועיים ומאובטחים פחות, ותיהנו מהנוחות והביטחון הנובעים מהפקדת מלאכת הגיבוי והאחסון של המידע שלכם בידי חברה מקצועית המתמחה בכך.

ענן גיבוי בחוות שרתים מתקדמת

שרת בענן – מהפכת המידע כבר כאן

באמצעות גיבוי בענן על ידי חברה המתמחה בכך תיהנו ממגוון רחב של יתרונות לצד גיבוי אוטומטי והצפנה מאובטחת בלתי חדירה. בין אלו ניתן למנות ניטור ותמיכה, אפשרות לשחזור קבצים ונגישות לקבצי ארכיון, התקנה נוחה ללא ציוד קצה מסורבל, ביטוח מידע ומערך תמיכה ושירות המותאם במיוחד ללקוחות עסקיים המעוניינים להתרכז בניהול העסק ולהותיר את הפרטים הטכניים לאנשי המקצוע.
אך באיזו חברה עליכם לבחור בבואכם לגבות את נתוני העסק שלכם בשרת וירטואלי?

iBackup – החברה לגיבוי בישראל

חברת iBackup מתמחה במתן פתרונות מתקדמים של גיבוי בענן ללקוחות עסקיים. הצוות המקצועי והמסור שלנו מורכב מאנשי תוכנה, חומרה ושירות מהמובילים בישראל המלווים כל לקוח לאורך כל הדרך, דואגים לכל אחד מהיבטי השירות הכרוכים בגיבוי באמצעות שרת בענן (ובכלל זאת פיתוח וטיפול במערך) ומבטיחים לכם את השירות האיכותי ביותר הקיים בתחום כיום.

לקוחותינו נהנים מהיתרונות הטמונים במגוון השירותים שלנו, ביניהם גיבוי אוטומטי, הצפנת נתונים, ממשק ניהול ידידותי ותמיכה יזומה.

הצטרפו אלינו – ותוכלו לדעת בוודאות שהמידע העסקי שלכם בטוח ומגובה ויישאר כך. שלחו לנו מייל או התקשרו ישירות ל 1800-205-005

חזור למאמרים

חייגו כאן