השאירו פרטים למידע נוסף

מאמרים

 • כל מה שאתם צריכים לדעת על גיבוי בענן

  קרא עוד
 • כך תגבו את המידע שלכם

  קרא עוד
 • מה זה שרת וירטואלי

  קרא עוד
 • בחירת דומיין ואחסון לאתר

  קרא עוד
 • 5 דברים שלא ידעתם על גיבוי בענן

  קרא עוד
 • מדוע חשוב לעשות גיבוי בענן?

  קרא עוד
 • גיבוי בענן: טווח מחירים

  טווח המחירים של גיבוי בענן משתנה, אך לרוב לא מדובר במחירים גבוהים או בשירות יקר. בעיקר אם יודעים עם מי לעבוד. השירות שלנו מותאם לעסקים קטנים ובינוניים ומחירו הולם ומשתלם ביחס לחשיבותו ואיכותו.. כנסו להמשך קריאה!

  קרא עוד
 • איך גיבוי בענן מסייע לעסקים קטנים?

  גיבוי בענן לעסקים קטנים הפך לאחד מסוגי הגיבויים החשובים והשכיחים ביותר בעולם העסקים של היום. הגיבוי מאפשר למעשה להבטיח את ההתנהלות התקינה של העסק, בכל מקרה של תקלה. היום כל ההתנהלות של העסק מתנהלת על גבי המחשב, דבר שהופך את הגיבוי לחלק חיוני ומהותי מהתנהלות העסק.

  קרא עוד
 • גיבוי בענן – הצעד הבא לביטחון העסק שלך

  בימים עברו נאלצו כל סוגי העסקים – קטנים וגדולים – לתייק מסמכים ואישורים שונים בתוך תיקיות גדולות. תיקיות אלה נשמרו במחסנים גדולים, אשר היו חשופים לפגעי מזג האוויר, ללחות המצטברת בחדר סגור ולהרס על ידי המזיקים.

  קרא עוד
 • גיבוי אתר וורדפרס באופן ידני

  אם יש לכם אתר עסקי הכולל מאגר נתונים ומידע חשוב, עליכם להקפיד לבצע גיבוי אתר וורדפרס באופן שבועי כך שבכל מקרה של פריצה לאתר,
  תוכלו לשוב לנקודת השחזור האחרונה ולא לאבד מידע קריטי.

  קרא עוד
 • גיבוי בענן לכל סוגי העסקים

  בתור בעל עסק חשוב לך וודאי לשמור עליו מכל משמר. שכל המסמכים והקבצים החשובים לעסק שלך יהיו בטוחים ומגובים בדרך הנכונה והבטוחה ביותר. הפתרון האולטימטיבי למטרה זאת הוא פתרון הגיבוי בענן שאנחנו מציעים לך, עליו גם נדבר בכתבה הבאה

  קרא עוד
 • גיבוי מסמכים בענן

  מדוע כדאי לעשות גיבוי מסמכים בענן ומה הן הסכנות באי שמירת גיבויים למסמכים? כך תבחרו שירותי גיבוי בענן שישמרו על המידע שלכם טוב יותר.

  קרא עוד
 • גיבוי ענן במיוחד לעסקים

  בתור בעל עסק וודאי חשוב לך לשמור על כל המידע הפנימי של העסק שלך בצורה הטובה ביותר. כיום ישנן מספר פלטפורמות אשר עוזרות לך לעשות את זה.

  קרא עוד
 • מה זה גיבוי בענן ואיך הוא מסייע לבעלי עסקים

  בעלי עסקים רבים תוהים מהי הדרך הטובה ביותר לשמור על המידע ואיך ניתן לוודא כי הנתונים השמורים במחשבי החברה או הארגון, אכן ישמרו על הדיסק החיצוני לאורך זמן? אז מה זה גיבוי בענן ואיך הוא יכול לסייע לביטחון המידע העסקי שלכם בחברה? המשיכו לקרוא.

  קרא עוד
 • איך עושים גיבוי למחשב בחינם

  הרבה אנשים שואלים אותנו אם יש לנו המלצה על תוכנת גיבוי למחשב אשר יכולה לבצע גיבויים למחשב באופן אוטומטי. התשובה שלנו מורכבת ממספר פרמטרים הכוללים המלצות על תוכנות רלוונטיות. רוצים לדעת איך עושים גיבוי למחשב בחינם? המשיכו לקרוא.

  קרא עוד
 • גיבוי בענן הסבר למתחילים

  גיבוי בענן היא למעשה פעולה של סנכרון קבצים מהמחשב המקומי אל המחשב המרוחק הנודע גם בשם "שרת אחסון". על מנת להבין טוב יותר איך עושים זאת ולמי זה נועד, הכנו עבורכם מידע נוסף בנושא: גיבוי בענן הסבר למתחילים

  קרא עוד
 • איך גיבוי למחשב באופן אוטומטי יכול להציל את העסק שלך

  בדרך כלל אנחנו לומדים להעריך משהו רק לאחר שאיבדנו אותו. גם בענף העסקי חשוב להבין כי גיבוי למחשב הוא הליך חיוני שיש להטמיע בעסק על מנת למנוע אובדן מידע וסיכון של הפסדים כספיים עבור העסק.

  קרא עוד
 • גיבוי בענן או גיבוי על דיסק נייד חיצוני

  אם גם אתם תוהים ומעוניינים לדעת אחת ולתמיד מה עדיף – גיבוי בענן או גיבוי על גבי דיסק נייד חיצוני, חשוב שתדעו שלכל עסק או אדם פרטי יש צרכי גיבוי שונים.

  קרא עוד
 • גיבוי או אחסון בענן

  ישנן חברות רבות אשר נדרשות לשמור על המידע הארגוני מכל משמר. בין אם מדובר באבדן מידע, דליפת מידע לגורמים עוינים, הפתרון לכך הוא ביצוע גיבוי או אחסון בענן הדיגיטלי של המידע הארגוני והעסקי שנמצא במחשבי החברה.

  קרא עוד
 • גיבוי ברשת לעסקים

  מדי שנה הולכות ומתגברות מתקפות הסייבר על מחשבים ורשתות ואתרים עסקיים ברחבי הארץ ובעולם. בכדי להימנע מאובדן מידע יש לדאוג להטמיע בארגון תוכנת גיבוי ברשת לעסקים אשר תוכל לשמור טוב יותר על העסק שלכם.

  קרא עוד
 • גיבוי ענן cloud לעסקים

  אם יש בבעלותכם עסק קטן עד בינוני המכיל 5-20 עובדים, עליכם לוודא כי טובת העסק נמצאת בראש סדר העדיפויות.
  אם כך הם פני הדברים, גיבוי ענן cloud לעסקים הוא הפתרון הטוב ביותר עבור העסק שלכם.

  קרא עוד
 • גיבוי לעסקים

  כל עסק חייב לדאוג לגיבוי הנתונים באופן שוטף, מומלץ על בסיס יומיומי. למרות חשיבות הנושא, עסקים רבים, בעיקר קטנים ובינוניים, אינם דואגים לגיבוי איכותי ותקין של המסמכים ושל שאר הנתונים החשובים, והם חשופים לבעיות קשות ולאובדן נתונים המהווים בסיס לפעילות השוטפת של העסק.

  קרא עוד
 • פתרון גיבוי בענן לעסקים

  פתרון גיבוי בענן לעסקים מספק שירותי מחשוב בענן הכוללים יצירת גיבויים על גבי שרתי אחסון ב-2 חוות שרתים מאובטחות על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר. כמו כן, חשוב לשמור את המידע העסקי על גבי השרתים על מנת שבמידת הצורך יהיה ניתן לבצע שחזור עבור קבצים ותיקיות שנמחקו או נפגמו.

  קרא עוד
 • תוכנה לגיבוי המחשב הביתי

  למה כל כך חשוב לעשות גיבוי בענן למחשב הביתי ואיך מגבים את הקבצים במחשב במקום בטוח? הכנו עבורכם מדריך מקוצר עם התשובה לשאלה היקרה מכל.

  קרא עוד
 • גיבוי בענן לחברות

  גיבוי בענן לחברות וארגונים מתבצע באמצעות תוכנה ייעודית לגיבוי בענן אשר מגבה את כל המחשבים בחברה בענן. החברה יכולה לבחור כמה גיבויים שבועיים ברצונה לשמור בענן על מנת לוודא שהמידע תמיד יהיה נגיש לשחזור בעת הצורך, במיוחד במקרה של אובדן מידע או חלילה דיסקים קשיחים שנשרפו.

  קרא עוד
 • גיבויים עסקיים בענן

  גיבויים עסקיים בענן נועדו לעזור לבעלי עסקים, חברות וארגונים קטנים לגבות את הקבצים והמסמכים של החברה בענן. כך למשל, ניתן לוודא כי לא יאונה למידע כל רע. עד כה התרגלתם לכך שהמידע העסקי שלכם נגיש עבורכם בכל עת.
  נסו לחשוב לרגע מה עשוי היה לקרות במקרה של קריסת מערכות או נזק בלתי הפיך לחומרת המחשב ולדיסק הקשיח.

  קרא עוד
 • גיבוי מחשב בענן

  בעלי עסקים, חברות וארגונים רבים מחפשים אחר פתרון גיבוי מחשב בענן עבור הקבצים והמסמכים המשויכים לעסק. כאשר מדובר במידע כה רגיש וחיוני להמשך תפקוד העסק, חשוב להקפיד לבצע גיבויים בענן ולשמור על בטחון המידע, הקבצים והמסמכים הדיגיטליים שלכם בעסק.

  קרא עוד
 • גיבוי ענן בשרתים מאובטחים

  גיבוי ענן מתבצע באמצעות שרתים מאובטחים אשר פועלים בהצפנה גבוהה במיוחד.
  שמירת הקבצים בענן הדיגיטלי מאפשרים לכם להיות רגועים מכך שהודות לטכנולוגיה המתקדמת,
  הקבצים בענן אינם מצויים בסכנה או לנזק שעשוי להיגרם מצד שלישי בהשוואה לטכנולוגיות הישנות של גיבוי ואחסון קבצים בשרתי אחסון פורמליים.
  שרתי אחסון קבצים חשופים למידה גבוהה יותר של סכנות כגון: שריפת החומרה כתוצאה מדליקה בבית העסק, תקלה טכנית שנגרמה לאחד ממחשבי החברה או אף אובדן מידע ישירות מהכונן הקשיח כתוצאה מכשל מערכתי.

  קרא עוד
 • תוכנת גיבוי למחשב בענן

  בעלי עסקים רבים מחפשים אחר פתרון לגיבוי הקבצים של המחשבים בבית העסק או הארגון. היום, כאשר ידוע לכל עד כמה המידע הקיים במחשבי החברה או העסק חיוניים, ומדוע צריך לשמור עליו מפני תקלות של קריסת מידע או אובדן נתונים אשר יכולים להשבית ברגע אחד את כל העבודה ולגרום לנזקים משמעותיים לעסק.

  קרא עוד
 • שירותי ענן לעסקים קטנים

  שירותי ענן לעסקים קטנים מספקים מענה לעסקים בכל תחום. לא משנה באיזה עסק מדובר, סביר שהוא צבר ואף ממשיך לצבור עם השנים לא מעט מידע חשוב הקשור ללקוחותיו ולשירותים שהוא מספק. המידע הזה חשוף לכמות בלתי מבוטלת של נזקים וסכנות, העשויים לגרום לאובדנו מבלי היכולת לשחזרו. ישנן לא מעט סיבות המובילות לאובדן של מידע.

  קרא עוד
 • אחסון קבצים בענן

  אחסון קבצים בענן איננו מפחיד כמו שהוא נשמע. הפעולה עצמה פשוטה, קלה ומהירה מאד, ואיננה דורשת ידע כלשהו או הבנה רבה בתחום. כחלק משירותי ענן הגיבוי, שבהם נשמרים קבציו החשובים של העסק על גבי הענן, נהנים המשתמשים בשירות זה מממשק ידידותי מאד למשתמש.

  קרא עוד
 • גיבוי עסקי בענן

  כשמדובר בעסק, ואין זה משנה באיזה תחום, ישנה חשיבות רבה לגיבוי המסמכים השונים הרלוונטיים לעסק. זאת בנוסף לגיבוי עסקי בענן בנוסף לכל המידע שהצטבר עם השנים, הקשור פעמים רבות אל הלקוחות שמולם עובדים או אל חברות אחרות שאיתן נמצאים בשיתוף פעולה.

  קרא עוד
 • שירותי אחסון בענן

  בעבר כאשר היו רוצים לבצע גיבוי או אחסון בענן באופן מקצועי, היה בדרך כלל צורך להעביר אותו אל אמצעי גיבוי חיצוני כגון כונן קשיח ובעיקר היה נפוץ השימוש בקלטות גיבוי. בשנים האחרונות, נוצר הצורך למצוא פתרון גיבוי נוסף בדמות גיבוי מידע מרוחק. בעקבות כך נולדו בעצם שירותי אחסון בענן.

  קרא עוד
 • גיבוי ענן למחשבים בעסק

  שירותי גיבוי ענן למחשבים בעסק הם פתרון מושלם לכל עסק בארץ וגם בעולם. מרבית העבודה שלנו נעשית כיום מול המחשב. בין אם מדובר בעסק בתחום הכספים, בתחום המשפטים, בתחום הביגוד, הרפואה או בכל תחום אחר, סביר שעובדיו שומרים על גבי מחשביו השונים של העסק קבצים הכוללים מידע חשוב ורלוונטי לעסק וגם ללקוחותיו.

  קרא עוד
 • גיבוי לעסקים קטנים

  שירותי גיבוי לעסקים קטנים מספקים מענה מושלם לכל עסק שחשוב לו שהמידע שברשותו, שנמצא לרוב אך ורק על מחשבי העסק, ישמר במקום נוסף. הגיבוי מרחוק הוא גיבוי מוצפן. הוא מבוצע באופן יומיומי בהתאם לזמנים שנקבעו מראש. העובדים בעסק אינם צריכים לבצע את הגיבוי בעצמם, שכן הוא מתבצע באופן אוטומטי.

  קרא עוד
 • גיבוי מרחוק לעסקים

  גיבוי מרחוק לעסקים מציע לא מעט יתרונות, ולא בכדי בוחרים בו רבים. ראשית, מדובר בשיטת גיבוי בטוחה מכל שיטה אחרת. מכיוון שהקבצים החשובים, המידע של העסק שנשמר לרוב אך ורק על גבי מחשביו, נשמר בענן, במקרים של אסון בעסק עצמו המידע איננו ניזוק. הגיבוי בענן מתבסס על שיטת הצפנה מיוחדת, שאיננה ניתנת לפריצה וגם איננה יכולה להינזק.

  קרא עוד
 • גיבוי ענן לעסקים

  עסקים רבים עוברים לשירות גיבוי ענן שמשדרג עבורם את ניהול המידע הדיגיטלי של העסק.
  העולם הופך לדיגיטלי וכיום כמעט כל מידע ארגוני, פיננסי ושיווקי נשמר במחשבים של העסק או של החברה. אך עם הקדמה הדיגיטלית, עדיין מערכות ממוחשבות מועדות לפגיעות. חברה שמתעלמת מהצורך בגיבוי דיגיטלי או שמנהלת גיבוי חלקי של מידע העסק, מעמידה את עצמה במצב שבו, במקרה של פגיעה במחשבי החברה, מידע חשוב ירד לטמיון – ללא יכולת שחזור.

  קרא עוד
 • גיבוי ענן למחשב הביתי

  שומרים במחשב הביתי שלכם תמונות שצלמתם מהטיולים שלכם בעולם, קבצים חשובים ששלחו לכם או אפילו סריקות של מסמכים שחתמתם עליהם או של חשבונות ששילמתם? אם כן, כדאי לכם לשקול להשתמש בגיבוי ענן כדי למנוע אובדן של מידע חשוב. גיבוי ענן למחשב הביתי הוא פתרון פופולארי מאד בשנים האחרונות והוא מספק מענה לצרכים פרטיים שונים. במקום לשמור על המחשב הפרטי – המחשב הביתי – מידע כלשהו, אפשר לשמור אותו על ענן ולהבטיח שלא יאבד לעולם.

  קרא עוד
 • פתרונות גיבוי בענן לעסקים

  פתרונות גיבוי בענן לעסקים:
  מסמכים חשובים, תמונות בעלות ערך, קבצים הקשורים לענייני עבודה – את כל אלה חשוב לגבות באופן תדיר, ומוטב לעשות זאת באמצעות ענן. גיבוי בענן הוא פתרון יעיל, המתאים הן לעסקים בכל תחום שהוא והן לאנשים פרטיים. אפשר לגבות כל מסמך, קובץ או מידע שהוא וכך לשמור עליו לאורך שנים. הגיבוי בענן מציע יתרונות רבים, שהופכים אותו לאחת משיטות הגיבוי הפופולאריות ביותר כיום ואולי גם למובילה מכולן. למה חשוב לעשות גיבוי בענן? הנה כל הסיבות:

  קרא עוד
 • למה חשוב לעשות גיבוי בענן?

  מסמכים חשובים, תמונות בעלות ערך, קבצים הקשורים לענייני עבודה – את כל אלה חשוב לגבות באופן תדיר, ומוטב לעשות זאת באמצעות ענן. גיבוי בענן הוא פתרון יעיל, המתאים הן לעסקים בכל תחום שהוא והן לאנשים פרטיים. אפשר לגבות כל מסמך, קובץ או מידע שהוא וכך לשמור עליו לאורך שנים. הגיבוי בענן מציע יתרונות רבים, שהופכים אותו לאחת משיטות הגיבוי הפופולאריות ביותר כיום ואולי גם למובילה מכולן. למה חשוב לעשות גיבוי בענן? הנה כל הסיבות:

  קרא עוד
 • גיבוי הקבצים של העסק בענן

  גיבוי הקבצים של העסק בענן:
  בתי עסק רבים בוחרים לגבות את הקבצים שלהם בענן. גיבוי הקבצים באופן זה הוא פתרון שהפך לפופולארי בשנים האחרונות, ולא בכדי. הוא מציע יתרונות רבים ובעיקר רמת אבטחה גבוהה. למה כדאי לבחור בשירות כזה ומדוע הוא כל כך חשוב לעסק? הנה התשובה:

  קרא עוד
 • איך לבחור שירותי גיבוי ענן

  איך לבחור שירותי גיבוי ענן?
  ישנן כיום לא מעט חברות המציעות שירותי גיבוי ענן. חלקן גדולות ומוכרות וחלקן פחות. מעוניינים להיעזר בשירותים כאלה, אך מתלבטים באיזו חברה לבחור? הנה כמה נקודות שכדאי לכם לקחת בחשבון לפני שאתם בוחרים בחברה כלשהי:

  קרא עוד
 • גיבוי נתונים – כך עושים זאת היום!

  בעלי עסק? אחראי מחשוב? אתם ודאי מודעים לחשיבות העצומה שיש לגיבוי נתונים שוטף ויומיומי, בכל מה שקשור לבטיחות הקבצים בעסק. כיום, כשמרבית מערכות המחשוב חשופות במשך 24 שעות לרשת האינטרנט, הן חשופות להרבה יותר איומים אשר יכולים להתבטא בווירוס, תוכנה זדונית, ריגול תעשייתי וכדומה.

  פתרונות הגיבוי נתונים המסורתיים שקיימים כיום בשוק, הם מסורבלים ובעייתיים: הם מתבססים על אמצעי חומרה כגון כונן קשיח קלטות גיבוי, אשר עלולים להתבלות או ללכת לאיבוד עם הזמן עקב תנאים חיצוניים כגון תנאי אחסון, מקרים של גניבה, ועוד. אז מה עושים? בשלוש מילים: גיבוי נתונים בענן.

  קרא עוד
 • גיבוי מרחוק: יתרונות הענן לשירותכם!

  רובכם ודאי שמעתם על המושג "ענן", או "גיבוי בענן". אך האם ידעתם שכיום ניתן לנצל את כוחו של הענן למטרות גיבוי מרחוק של קבצים באופן מקצועי? השירות הייחודי אותו מציעה "החברה לגיבוי בישראל" נועד בדיוק בשביל זה - לאפשר לבעלי עסקים לגבות את המידע העסקי שלהם על גבי ענן בצורה קלה ומאובטחת.

  קרא עוד
 • פתרונות גיבוי לעסק

  כשמדובר בגיבוי לעסק שלכם, לא כדאי לסמוך על המזל. במקרה של אובדן, נזק או מחיקת קבצים חיוניים, המזל לא יעזור לכם יותר מדי. יחד עם הגברת האיומים על מערכות ממוחשבות, ותוך היכרות עם המגבלות המובנות של הטכנולוגיה, חדרו לשוק במהלך השנים לא מעט פתרונות גיבוי.

  קרא עוד
 • שירותי גיבוי בענן

  כיום, החיבור לרשת האינטרנט הופך ליותר ויותר מהיר משנה לשנה, והעברת קבצים גדולים במיוחד היא כבר לא עניין של שעות, אלא של דקות. עם זאת, הטכניקות השונות של שירותי גיבוי נותרו בעינן, ולא השתנו באופן עקרוני מראשית ימי המחשוב.

  בעבר, היה מקובל לבצע גיבוי נתונים באמצעות קלטות גיבוי או אמצעי גיבוי מגנטיים אחרים. האמצעים האלו אמנם מציעים קיבולת נתונים גבוהה גם לעומת דיסקים קשיחים מודרניים, אך הסרט המגנטי עצמו נוטה להישחק ולכן אי אפשר להשתמש בו כאמצעי גיבוי יום יומי, אלא אם כן רוכשים כמויות גדולות של קלטות ומבצעים גיבוי אל תוך קלטת חדשה מדי תקופה. הבעיה היא שזה תהליך מסורבל, יקר ולא נוח לכל הדעות.

  קרא עוד
 • גיבוי ענן – הכוח של הרשת

  בעולם של היום, אתם חייבים שירותי גיבוי ענן עבור העסק שלכם. אט אט, תופסים אמצעי הגיבוי מרחוק את מקומם של אמצעי הגיבוי הפיזיים המסורתיים, כגון קלטות גיבוי או כוננים קשיחים.

  בשירותי גיבוי ענן של החברה לגיבוי בישראל, הקבצים עצמם עוברים הצפנה בדרך מן המחשב או השרת המקומי אל שרת הגיבוי. במילים אחרות, רק המחשב השולח והמחשב המקבל יכולים לקרוא את תוכנו של הקובץ מכיוון שיש להם את "המפתח" המתאים. כך, כל מי שינסה לגשת אל הקובץ בצורה לא מורשית, יקבל את התוכן המוצפן ללא יכולת לפענחו.

  קרא עוד
 • גיבוי אוטומטי למידע החשוב שלכם

  כיום, האיומים אשר עומדים מול משתמשי המחשב והרשת, הולכים ומתרחבים בכל קנה מידה, ובייחוד עבור גורמים במגזר העסקי. כשמספר ניסיונות החדירה למחשבים רק הולך וגובר, וכשהשיטות של האקרים רק הופכות למתוחכמות יותר ויותר, גיבוי אוטומטי של המידע הוא צעד הכרחי - על כל צרה שלא תבוא.

  דמיינו לעצמכם את התרחיש הבא: קבצים חיוניים נמחקו מהמחשב שלכם, ונותרתם חסרי אונים. מה שמוסיף לתסכול הוא העובדה שעם קצת יותר תשומת לב, ודאגה לגיבוי במועדים הנכונים, כל זה היה יכול להימנע בקלות. החדשות הטובות הן שכיום ניתן למנוע מצבים מהסוג הזה באמצעות שירות חשוב במיוחד: גיבוי אוטומטי של קבצים, הנעשה על גבי שרת חיצוני.

  קרא עוד
 • גיבוי און ליין – לקבל את הטוב ביותר

  גיבוי און ליין הפך להיות אחת מן הדרכים האפקטיביות והחדשניות ביותר לבצע גיבוי יום יומי לנתונים וקבצים חשובים. לשיטות גיבוי פיזיות, אשר מסתמכות על ציוד חומרה מסיבי, יש מספר חסרונות מהותיים, אשר גם השכלולים הטכנולוגיים האחרונים לא יכולים לפתור.

  רוב השיטות הללו, למשל, פועלות על בסיס אמצעים מכנים כמו סרט נע (בקלטת גיבוי), או זרוע ועליה ראש קריאה/כתיבה (כונן קשיח). במקרה שבו האמצעי המכאני מתקלקל, יש צורך לגשת אל חברת שיחזור נתונים ולשלם לה מאות ואף אלפי שקלים, וגם אז לא מצליחים בדרך כלל לשחזר את המידע במלואו. בנוסף, אמצעים מכניים שכאלה גם ניתן לגנוב או להשחית בקלות.

  קרא עוד
 • גיבוי בענן: פתרון הגיבוי המושלם

  בעולם של היום, בו רוחב הפס הולך וגדל מדי שנה, אנו נהנים מגישה חופשית ונוחה לרשת, כמעט מכל מכשיר אלקטרוני שרק אפשר לחשוב עליו. עם זאת, רבים מאתנו עדיין משתמשים בטייפים ובקלטות מסורבלים יחסית. עכשיו כל זה עומד להשתנות. באמצעות טכנולוגית גיבוי בענן והיכולת להצפין קבצים בצורה מאובטחת, ניתן כיום ליהנות משירותי גיבוי מהירים ואמינים המאפשרים לגשת אליהם בכל זמן ומכל מקום.

  קרא עוד
 • גיבוי למחשב – אתם חייבים את זה לעצמכם

  בעידן הדיגיטלי, המחשבים שלנו משמשים אותנו לאינספור דברים. זו לא רק הגלישה באינטרנט או המשחקים, אלא גם העובדה שעל המחשב שלנו אנחנו מאחסנים קבצים רבים, ובתוכם גם את הדברים החשובים לנו ביותר: מסמכי עבודה, חוזים, תמונות, תוכנות וכיוצא בזה. לכן, אסור לנו לקחת סיכונים מיותרים בכל הנוגע לגיבוי החומר שלנו. תשמחו לדעת כי יש בנמצא פתרון, ואפילו יעיל במיוחד: קוראים לו גיבוי למחשב. איך בדיוק זה מתבצע? ומהי הדרך היעילה והבטוחה ביותר לעשות זאת כיום?

  קרא עוד
 • גיבוי מידע – הטכנולוגיה של הדור החדש

  בעבר, על מנת לבצע גיבוי מידע באופן מקצועי, היה צורך להעביר את הנתונים אל אמצעי גיבוי חיצוניים כמו כונן קשיח או קלטות גיבוי. הבעיה היא שהאופן הבסיסי בו קלטות הגיבוי פועלות, לא השתנה כבר קרוב ל-40 שנה! למרות נפח האחסון הגדול שלהן, הן רגישות מאוד לתנאי אחסון.

  כוננים קשיחים ניידים והתקני Disk on Key אמנם פותרים את הבעיה באופן חלקי, אך גם להם יש חסרונות: הכוננים הקשיחים הם בסופו של דבר אמצעים מכניים שיכולים לשבוק חיים ללא התראה מוקדמת, ואילו את ה - Disk On Key ניתן לגנוב בקלות יחסית.

  קרא עוד
 • גיבוי קבצים בענן

  בעבר, כשדיברו על גיבוי קבצים, הכוונה הייתה בעיקר לכל אותם אמצעי אחסון כגון דיסקים, כוננים, ניידים וכיוצא בזה. אלא שכיום, התפיסה הזו השתנתה בהרבה יותר ממובן אחד. כיום, המילה האחרונה בתחום, וכזו שעתידה להפוך לסטנדרט בעתיד הנראה לעין, היא גיבוי קבצים בענן.

  קרא עוד
 • גיבוי שרתים: הגיבוי המושלם לעסקים

  בדרך כלל, כשמדברים על גיבוי שרתים, מתייחסים בדרך כלל לגיבוי על גבי שרתים מרוחקים או לגיבוי של מידע הנמצא על גבי שרת מרוחק אל שרת אחר או מחשב מקומי. בשני המקרים, מדובר בשיטות גיבוי שמתבססות על אמצעים פיזיים כדוגמת קלטות גיבוי או דיסקים קשיחים. גיבוי בשיטות אלו אמנם נחשב בעבר למתקדם ובטוח ביותר, אבל אז האינטרנט המהיר הפך להיות לפרוטוקול התקשורת הדומיננטי, ולכן כיום אין סיבה אמיתית להמשיך ולעשות שימוש בשיטות הישנות.

  קרא עוד
 • גיבוי קבצים – להיות בטוחים

  היום יותר מתמיד, ישנה חשיבות גדולה בהטמעה של מערכות גיבוי מקצועיות עבור ארגונים ועבור עסקים קטנים וגדולים כאחד. בעידן הדיגיטלי, מרבית מערכות המידע נשענות על שרתים מצומצמים במחשבים מקומיים. עם זאת, הרבה עסקים עדיין לא מודעים לתפקיד החשוב והקריטי שיש לפעולת גיבוי קבצים. אחרי הכול, האינפורמציה שלכם נשמרת לא רק בתשתית תוכנה, אלא גם בתשתית חומרה. לכן, כבר אי אפשר להסתמך רק על הכונן הקשיח שעלול יום אחד, כמו כל חומר, לשבוק חיים ולהשבית את העסק שלכם.

  קרא עוד
 • 8 יתרונות לגיבוי בענן עם ibackup

  לגיבוי בענן יש הרבה יתרונות, ולגיבוי בענן עם ibackup יש עוד יותר. רשמנו לכם את שמונת היתרונות לגיבוי בענן איתנו.
  היכנסו וראו כמה שזה פשוט וקל.

  קרא עוד
 • גיבוי בענן בשביל כולם

  הרבה לקוחות נוטים לחשוב שגיבוי בענן מתאים אך ורק לעסקים גדולים ולחברות ענק שיש להם כמויות עצומות של מידע לאחסן. אז אנחנו מעוניינים כאן להפריח את האמונה הזאת ולהגיד שגיבוי בענן מתאים לכולם. רוצים לדעת למי הוא בדיוק מתאים? את זה תקראו בכתבה הבאה.

  קרא עוד

חייגו כאן