השאירו פרטים למידע נוסף

כך תגבו את המידע שלכם

המידע והידע עם הנכס היקר ביותר של כל עסק. לכן מלבד שמירתו יש צורך הכרחי בגיבויו. יש חברות אשר המידע שלהן אמור להיות סודי ומוצפן באופן שלא יאפשר לאיש שאין לו הרשאה להיחשף עליו. מכאן נובע הצורך הקיומי של חברות לאבטח את המידע שלהן ולוודא כי הוא מוגן ושמור מכל משמר.

מוצרים ושירותים לאבטחה ולגיבוי

אחד האמצעים היותר פשוטים לשמירת מידע ולגיבויו הוא דיסק און קי או בעברית החסן נייד. מדובר במוצר קטן אשר ניתן לשאת אותו לכל מקום ודרכו להתחבר למחשבים נייחים וניידים ולקבל און ליין את המידע הנדרש. עם זאת כאשר מדובר בכמות גדולה ביותר של חומר, קל וחומר המחייב שמירה קפדנית אל חיסיונו וסודיותו, נדרש גיבוי בטוח יותר מאשר דיסק און קין (אשר תמיד קיימת סכנה לאיבודו, לשכחתו, לגניבתו, להשמדתו). גיבוי כזה הוא גיבוי אוטומטי בענן.

חברה מקצועית המתמחה בגיבוי מאפשרת לבעלי החברה ולעובדיה לא רק לישון בשקט אלא בעיקר לעבוד בשקט. על חשיבות הגיבוי בענן ניתן ללמוד גם על דרך השלילה: בהעדר גיבוי כזה, עלול ללכת לאיבוד מידע חיוני, קריטי, אשר הניסיון לשחזרו יגבה, בוודאי, מחיר יקר – בזמן ובכסף.

גיבוי ענן מספק ללקוחות מערך מסודר של שירות ותמיכה על פי הצרכים, הדרישות ומאפייני העסק. לבד מהשמירה מספקת החברה שירות של ניטור מידע, הצפנתו, שמירה על סודיות מלאה, אפשרות לשחזר את המידע, נגישות חופשית לארכיון המידע ושליפת חומרים נדרשים וכל זאת באופן המייתר את הצורך להצטייד בציוד קצה יקר ומורכב.

שירותי גיבוי בענן לחברות

הצפנה כאמצעי ביטחון מרבי ומיטבי

לקוחות המסתייעים בשירות הגיבוי יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי המידע יישמר במלואו- חסוי ומוצפן- ולא תתאפשר חשיפתו וגישה אליו למי שאינם מוסמכים ומורשים לכך. חברה מקצועית, המאומנת ומיומנת בשירות זה, מבטיחה ללקוחות ביטחון מרבי ומיטבי בכך שהיא משתמשת בתקן הצפנה מתקדם וחדשני – AES של 256 סיביות.

היתרונות של שירות זה באים, בין השאר, לידי ביטוי בממשק הפשוט, הנוח והידידותי למשתמש. כאשר העובדים, בכל הדרגים, משוחררים מהחשש שמא המידע ידלוף, יזלוג, או – גרוע מזה- לא יישמר, הם יכולים להפיק מעצמם את מלוא הפוטנציאל הגלום בהם ולספק את התפוקה הנדרשת והמצופה מהם. הראש פנוי כל כולו לביצוע המטלות.

המרכזיות הבלתי מעורערת של המידע בחברות עסקיות וההכרח לשמור עליו מכל משמר, הופכות את בחירת אופן הגיבוי שלו לבחירה שאין חשובה ממנה. כאשר המידע שלכם מגובה בשירותי ענן המסופקים לו על ידי שתי חוות שרתים מאובטחות, אתם יכולים להיות בטוחים כי אתם בידיים טובות ונאמנות.

חשוב להידרש אל סוגיית הגיבוי לא רק כאמצעי טכני לשמירה על מידע אלא כאל סוגיית ליבה מרכזית. במחיר עלות- תועלת, שכירת שירות זה לא רק הכרחית ומוצדקת אלא מועילה ומשתלמת.

למידע ופרטים צרו אתנו קשר

או התקשרו ישירות לטל: 1800-205-005

חזור למאמרים

חייגו כאן