השאירו פרטים למידע נוסף

גיבוי עסקי בענן

כשמדובר בעסק, ואין זה משנה באיזה תחום, ישנה חשיבות רבה לגיבוי המסמכים השונים הרלוונטיים לעסק. זאת בנוסף לגיבוי עסקי בענן בנוסף לכל המידע שהצטבר עם השנים, הקשור פעמים רבות אל הלקוחות שמולם עובדים או אל חברות אחרות שאיתן נמצאים בשיתוף פעולה. בזכות הפיתוחים הרבים של העת האחרונה והמודעות הרבה לעניין הגיבוי, ניתן למצוא כיום פתרונות גיבוי עסקי בענן לחברות ולעסקים בסדרי גודל שונים, המספקים להם מענה באיכות גבוהה לאורך זמן.

כיצד זה עובד?

גיבוי עסקי בענן הינו שירות ייחודי המוצע כיום על ידי חברות המתמחות בתחום. כשמדובר במידע עסקי, המהווה נכס מרכזי וחשוב מאד עבור העסק עצמו, אובדנו של המידע עשוי לגרום לנזקים חמורים, לרבות לנזק כספי עצום. ישנם לא מעט עסקים הבוחרים לגבות את המידע שברשותם באופן ידני, מה שמוביל למצב בו הם חשופים לתקלות ולבעיות טכניות שונות, העשויות לגרום לאובדנו של המידע (בין אם בשל תפעול שגוי של הציוד שבו משתמשים, בגלל תקלה טכנית או עקב בעיה כלשהי שגרמה לנזק במקום). שירות גיבוי עסקי בענן, המהווה פתרון לעסקים קטנים ובינוניים לרוב, מאפשר לכל עסק ובכל תחום לשמור על המידע שברשותו באמצעות שירות גיבוי ענן מיוחד. שירות גיבוי אוטומטי מסוג זה שומר את המידע על שרת מרוחק, שאיננו נמצא בבית העסק עצמו.

גיבוי עסקי בענן
גיבוי עסקי בענן

מדוע כדאי לבחור בשירות כזה?

שירות גיבוי בענן, שהפך בשנים האחרונות למבוקש מאד, מציע יתרונות רבים למשתמשים בו. ראשית, מדובר בשירות אוטומטי. העובדים במקום אינם צריכים לבצע את תהליך הגיבוי בעצמם, כי אם הוא מתבצע באופן אוטומטי, בהתאם לזמנים שהוגדרו מראש. מובן שניתן לבצע זאת במקביל גם באופן ידני, אולם אין צורך בכך ואפשר להסתמך על הגיבוי האוטומטי שמציע השירות. שנית, מדובר בפתרון מצוין לצורך גיבוי סוגים שונים של מידע. ניתן לגבות קבצים מכל מיני סוגים, תוכנות חשובות שבהן נעזר בית העסק ועוד. אחד היתרונות הבולטים של השירות, מעבר לשני יתרונות חשובים אלה, הוא גם העובדה שניתן לחסוך בהוצאות העסק. מצד אחד, מוצע לו פתרון גיבוי ברמה גבוהה, ומצד שני הוא איננו נדרש להוציא על כך סכומי כסף גבוהים, שכן אין לו צורך בשרתים יקרים ובהשקעת סכומי כסף גדולים בתחזוקתם ובתפעולם.

מה חשוב לדעת לפני שפונים לחברה שמציעה את השירות?

מומלץ לכל עסק המעוניין בשירות גיבוי זה לפנות לחברה המתמחה בתחום – חברה הפועלת לא מעט שנים בתחום הגיבוי ועובדת מול עסקים בסדרי גודל שונים. כדאי לשוחח עם נציגי החברה, ללמוד על השירות ולברר מה הוא כולל וגם לבחון את העלויות שלו. הגדרת צרכי בית העסק וגם התקציב העומד לרשותו, זה שיוקדש לטובת שירותי הגיבוי, יכולים לעזור במציאת השירות המתאים והנכון ביותר עבור העסק, זה שיספק לו את המענה המתאים במחיר המשתלם ואת השירות האיכותי שיעזור לו לשמור על המידע שברשותו מבלי לדאוג מפני תקלות, נזקים או בעיות כלשהן.

 

חזור למאמרים

חייגו כאן