השאירו פרטים למידע נוסף

איך גיבוי למחשב באופן אוטומטי יכול להציל את העסק שלך

בדרך כלל אנחנו לומדים להעריך משהו רק לאחר שאיבדנו אותו. גם בענף העסקי חשוב להבין כי גיבוי למחשב באופן אוטומטי הוא הליך חיוני שיש להטמיע בעסק על מנת למנוע אובדן מידע וסיכון של הפסדים כספיים עבור העסק.

גם אתה יכול לעשות גיבוי למחשב באופן אוטומטי בענן

מחשוב הענן אינו דבר חדש בישראל, יותר ויותר חברות וארגונים כבר התחילו להשתמש בתוכנות לגיבוי בענן היות ולמידע המאוחסן על גבי המחשבים בחברה יש חשיבות רבה מדי מאשר לקיחת סיכונים מיותרים הכרוכים באובדן מידע עסקי ובפגיעה עסקית במוניטין החברה ואף לפגיעה כלכלית חמורה שעשויה לגרום לסגירת העסק.

גיבוי למחשב באופן אוטומטי

כיצד להימנע מאיבוד מידע או נזק הרסני שעשוי להיגרם למחשבי החברה?
ראשית, ניתן להשתמש בתוכנות גיבוי למחשב או בשירותי גיבוי בענן באמצעותם ניתן לשמור את הקבצים בחומרה או בקשוחה נוספת ולשמור על הקבצים העסקיים שלכם במקום נוסף בכל מקרה שהמידע שלכם עשוי להינזק.

אני לא טכנולוג, איך אוכל לגבות את המחשב שלי ולשמור על המידע שלי נגיש ומאובטח בכל עת?
אף על פי שקיימות דרכים רבות לביצוע גיבוי קבצים במחשב העסקי, לפעמים נדרש מעט ידע והבנה בשימוש בשירותים אלו או אחרים. כמו כן, שימוש בתוכנות שאינן מיועדות לשימושים פנים ארגוניים עשויות לגרום לכם להתעסק זמן רב בגיבוי הקבצים על בסיס יומי או שבועי ואינם מבצעות את הפעולה עבורכם באופן אוטומטי.

מסיבה זו, מצאנו פתרון באמצעותו תוכלו להתחיל לגבות את כל הקבצים שלכם בענן באופן אוטומטי מבלי להתעסק בתוכנת הגיבוי כלל. (מלבד ההתקנה הראשונית אותה תוכלו לבצע בעזרת סיוע מרחוק של אחד מנותני השירות).

האם קיים סיכון לדליפת מידע של הקבצים בענן?
שירותי מחשוב אמינים ידאגו לספק עבורכם תשתית נוחה ומאובטחת לשימוש כך שלא תהיה נגישה לצד שלישי אלא לעיניכם בלבד. תוכנה כזו מאובטחת בתנאים המחמירים ביותר ועונה לתקני אבטחת המידע הבינלאומיים. כל זאת, על מנת שאתם תוכלו להרגיש בטוחים שהמידע שלכם מוצפן בענן וטכנולוגיית מחשוב הענן תשמור עליכם ועל המידע שלכם מפני כל אסון טבע או רשלנות שנעשתה בעת אובדן המידע.

 

שמירה על המידע בלחיצת כפתור
חשבו כמה נח לבצע גיבוי בענן בלחיצת כפתור כך שאינכם באמת נדרשים להיות בעלי כישורים טכניים על מנת להבין כיצד לבצע את הגיבויים היומיים ולהגדיר להם קבצים ותיקיות לגיבוי ובמידת הצורך גם לשחזר כל תיקיה וקובץ משרתי הגיבוי בענן.

חזור למאמרים

חייגו כאן