השאירו פרטים למידע נוסף

שירותי אחסון בענן

שירותי אחסון בענן מהדור החדש עם החברה לגיבוי נתונים

בעבר כאשר היו רוצים לבצע גיבוי או אחסון בענן באופן מקצועי, היה בדרך כלל צורך להעביר אותו אל אמצעי גיבוי חיצוני כגון כונן קשיח ובעיקר היה נפוץ השימוש בקלטות גיבוי. למעשה, האופן הבסיסי שבו קלטות הגיבוי פועלות לא השתנה כבר קרוב ל – 40 שנה, ולמרות נפח האחסון הגדול שלהן, הן רגישות מאוד לתנאי האחסון הפיזיים שלהן. כוננים קשיחים ניידים והתקני Disk on Key אמנם פותרים את הבעיה באופן חלקי, אך גם להם יש חסרונות משלהם:
הכוננים הקשיחים הם בסופו של דבר אמצעים מכנים שיכולים לשבוק חיים ללא התראה מוקדמת, ואילו את ה – Disk On Key ניתן לגנוב בקלות יחסית.

בשנים האחרונות, נוצר הצורך למצוא פתרון גיבוי נוסף בדמות גיבוי מידע מרוחק (און ליין). בניגוד לכל הפתרונות אשר הוצגו קודם לכן, גיבוי און ליין מתבסס על שליחת הקבצים או המידע המגובה בצורה מוצפנת ומאובטחת אל שרת או מספר שרתים מרוחקים. שרתים אלו מפוקחים ומנוטרים 24 שעות ביממה וכוללים גם מערכת גיבוי פנימית, כך שהסיכוי שהמידע המגובה ילך לאיבוד הוא אפסי עד בלתי קיים. כך נולדו בעצם שירותי אחסון בענן.

 

שירותי אחסון בענן

 

הצפנה ואבטחה

יתרון נוסף של גיבוי און ליין / שירותי אחסון בענן על ידי חברות מקצועיות ומוסמכות הוא שניתן להצפין את הקבצים בדרך מן השרת ובחזרה אליו, כאשר רק למחשב השולח ולמחשב המקבל יש את המפתח באמצעותו ניתן לפענח את ההצפנה. כל גורם עוין שינסה לגשת אל המידע באמצע הדרך, ייתקל בקובץ מקודד שקשה מאוד לפענח אותו בחזרה אל צורתו המקורית ללא מפתח זה.

 

גיבוי ואחסון באמצעות תוכנת ibackup

גיבוי מידע באמצעות תוכנת ibackup מבית החברה לגיבוי בישראל, מתבצע בצורה נוחה ופשוטה: על המשתמש להוריד את התוכנה ששוקלת פחות מ- 20 מגה בייטים מאתר הבית שלה (או בעזרת נציג תמיכה טכנית), ולאחר מכן להתקין אותה על המחשב המקומי ולבחור אילו קבצים או תיקיות יירצה לגבות על בסיס קבוע.

לאחר מכן התוכנה מתחילה לפעול באופן אוטומטי לפי השעה הקבועה שהוגדרה לה. במידה וישנה תקלה מסוימת בשליחת הקבצים לשרת, המשתמש מקבל התראה לדואר האלקטרוני שלו, ואם התקלה נמשכת, צוות החברה רואה זאת בזמן אמת ויכול לבדוק את מקור התקלה, גם אם המשתמש עצמו אינו מודע לה, המבטיחים שירותי אחסון בענן ברמה הגבוהה ביותר!

לתוכנות ibackup יש עוד מספר יתרונות נוספים ובראשם הצפנה מתקדמת במיוחד של 256 סיביות בתקן AES (התקן שאומץ על ידי הממשלה האמריקאית לשם הצפנת מידע בסיווג הגבוה ביותר) והאפשרות לבצע גיבוי של מספר גרסאות שונות עבור אותו הקובץ. כמו כן, בנוסף לגיבוי של קבצים רגילים, אפשר לגבות גם קבצי ארכיון של אאוטלוק ומסדי נתונים הנמצאים על שרתים מרוחקים כגון שרתי MySQL.

לסיום, ראוי להדגיש כי למרות שהתוכנה עצמה מוצמדת לחבילת הגיבוי של המשתמש, אפשר להוריד ולהתנסות בה ללא תשלום נוסף וללא התחייבות על מנת להתרשם מאופן פעולתה. לפרטים נוספים על שירותי אחסון בענן באמצעות ibackup צרו אתנו קשר ונשמח לסייע!

או התקשרו ישירות למספר הטלפון: 1800-205-005

חזור למאמרים

חייגו כאן